WordPress

WordPress

Tvoříme profesionální webové stránky na platformě WordPress Elementor.

Cena webu na WordPressu

Instalace a nastavení hostingu zabere pár desítek minut. Dále následuje výběr, nastavení a následné doladění grafické šablony webu (existují tisíce šablon a jsou zdarma, ale ty propracovanější stojí např. 5.000 Kč).

Nedílnou součástí je výběr a instalace vhodné sady pluginů (rozšíření); cílem je dosáhnout jednak lepšího zabezpečení webu, jednak přidání rozšiřujících funkcí, kterými „holý“ WordPress nedisponuje.

Údržba webu a aktualizace pluginů, a to za účelem dosažení maximální úrovně bezpečnosti.

Proč WordPress

Jako hlavní důvod spatřuji dostupnost programátorů zabezpečujících úpravy webu.

WordPress je bezesporu nejpoužívanějším CMS (Content Management System) na celém světě. Z tohoto důvodu bude relativně snadné nalézt programátora, jenž vám s rozvojem webu pomůže. Překážkou nebude ani implementace customizovaného pluginu či šablony.

Máte-li však celý web naprogramovaný na klíč, bude se vám programátor hledat podstatně obtížněji, neboť se bude muset s daným řešením předem seznámit a naučit se s ním pracovat.

Reference

WordPress Elementor

Srub se nachází v krásném šumavském prostředí obce Lhota nad Rohanovem. Nachází se v sousedství lesů, turistických stezek, v zimě udržovaných běžeckých tras a lyžařských vleků. Vhodný pro klidnou dovolenou s dětmi nebo s přáteli. Na své si přijdou kolaři, lyžaři a i houbaři.

Pronájem srubu - Lhota nad Rohanovem na Šumavě